Menu

kontakt

Gmina Ułęż
Ułęż 168, 08-504 Ułęż
tel.: +48 81 866 70 04
+48 81 866 70 28
+48 81 866 71 06
fax: +48 81 866 70 28

Mapa

Statystyki

1 Gość Online
1 Gość Przegląda tą stronę.
Users: 1 Bot

Praktyczne warsztaty z wypełniania wniosku w Programie Mój Prąd 3.0.

Szanowni Państwo

Zespół Doradców Energetycznych zaprasza na praktyczne warsztaty z wypełniania wniosku w Programie Mój Prąd 3.0.

Podczas spotkania Doradca Energetyczny przekaże niezbędne informacje na temat zasad uzyskania wsparcia finansowego w nowej edycji Programu Mój Prąd 3.0 oraz krok po kroku wskaże ścieżkę wypełnienia wniosku.

Warsztaty odbędą się w dniu 20 lipca 2021 r. o godzinie 10.00-12.00 na platformie Microsoft Teams w ramach Projektu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”

Uprzejmie prosimy, aby informację o organizowanych przez Doradców warsztatach udostępnić mieszkańcom Państwa Gminy.

Warsztaty są bezpłatne.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 18 lipca 2021 r. poprzez formularz rejestracyjny. Link do rejestracji http://www.lubelskie.pl/rejestracja1/

Osoby zarejestrowane, dzień przed szkoleniem otrzymają link do wydarzenia.

Pozdrawiam

Marcin Kołodziejczyk

__________________________________________

Oddział Odnawialnych Źródeł Energii

Departament Środowiska i Zasobów Naturalnych

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Tel.: 0048 81 537 16 23 wew. 423

Administratorem, który odpowiada za przetwarzanie danych osobowych, zawartych w korespondencji prowadzonej drogą elektroniczną jest Województwo Lubelskie z siedzibą przy ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, www.lubelskie.pl. Kontakt we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych oraz wykonywaniem praw, możliwy jest pod adresem mailowym: iod@lubelskie.pl (inspektor ochrony danych). Informacje o uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych osobowych zamieszczone są pod adresem: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1088

Niniejsza korespondencja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby lub podmiotu, do którego jest zaadresowana i może zawierać informacje prawnie chronione. Wgląd w treść e-maila otrzymanego omyłkowo, dalsze jego przekazywanie, rozpowszechnianie lub innego rodzaju wykorzystanie, bądź podjęcie jakichkolwiek działań w oparciu o zawarte w nim informacje przez osobę lub podmiot nie będący jego adresatem, jest niedozwolone. Odbiorca korespondencji, który otrzymał ją omyłkowo, proszony jest o zawiadomienie nadawcy i usunięcie tego materiału z komputera. Dziękujemy

Zanim wydrukujesz tę wiadomość upewnij się, czy jest to konieczne. Proszę pomyśl o środowisku.

Administratorem, który odpowiada za przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, zawartych w korespondencji prowadzonej drogą elektroniczną jest Województwo Lubelskie z siedzibą przy ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, www.lubelskie.pl. Kontakt we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych oraz wykonywaniem praw, możliwy jest pod adresem mailowym: iod@lubelskie.pl (inspektor ochrony danych). Informacje o Pani/Pana uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych osobowych zamieszczone są pod adresem: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1088
Niniejsza korespondencja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby lub podmiotu, do którego jest zaadresowana i może zawierać informacje prawnie chronione. Wgląd w treść e-maila otrzymanego omyłkowo, dalsze jego przekazywanie, rozpowszechnianie lub innego rodzaju wykorzystanie, bądź podjęcie jakichkolwiek działań w oparciu o zawarte w nim informacje przez osobę lub podmiot niebędący jego adresatem, jest niedozwolone. Odbiorca korespondencji, który otrzymał ją omyłkowo, proszony jest o zawiadomienie nadawcy i usunięcie tego materiału z komputera. Dziękujemy.