Ankieta jest anonimowa, kierowana do osób pełnoletnich mających trudności w samodzielnym przemieszczaniu się na przykład ze względu na: ograniczoną sprawność, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, poruszające się o kulach, niewidome, słabowidzące i inne.
Państwa odpowiedzi pomogą zdefiniować problemy mieszkańców gminy Ułęż w zakresie mobilności na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej oraz stanowić będą podstawę do opracowania diagnozy potrzeb.
Celem Projektu jest wprowadzenie nowej jakości usług transportowych door-to-door na terenie Gminy Ułęż, gdzie dostęp do placówek zdrowia, urzędów, placówek kulturalnych jest utrudniony.
Kompleksowa koncepcja organizacji usług transportowych door-to-door stanowi kluczowy element wniosku o przyznanie Gminie Ułęż grantu w ramach konkursu ogłoszonego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który realizuje projekt pozakonkursowy pn.: „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych”, realizowanego w ramach Osi  Priorytetowej II.  Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Termin i formy składania ankiet:

• zbierania ankiet w postaci papierowej: ankietę należy złożyć w kancelarii Urzędu Gminy Ułęż, Ułęż 168, 08-504 Ułęż (formularze wrzuca się do specjalnie przygotowanej urny);
  • zbierania ankiet w postaci elektronicznej: ankietę należy przesłać na adres e-mail: gmina@gminaulez.eu
  • termin składania ankiet: 7 sierpnia 2020r.