Dożynki 2024 w Lendzie Ruskim – podziękowania

Szanowni Państwo,

Z wielką radością i wdzięcznością pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznych Dożynek Gminnych w Lendzie Ruskim. Bez Państwa zaangażowania i wsparcia, to wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć w takiej formie, jakiej wszyscy mogliśmy doświadczyć.

Na szczególne podziękowania zasługują nasi sponsorzy, którzy swoją hojnością umożliwili organizację uroczystości na najwyższym poziomie:
Qair – Polskie Przedsiębiorstwo fotowoltaiczne
Bank Spółdzielczy w Rykach
PKS w Rykach
Spółdzielnia Mleczarska w Rykach
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” w Rykach
„Chotek” Studio Reklamy – Mariusz Grzechnik w Ułężu
Sławomir Kisiel – Rodzinny Park Tematyczny- Las Odkrywców w Ułężu
Piekarnia „Bagietka” – Michał Grabski w Ułężu
Mebelkam – Kamil Pyrka z Białek Dolnych
Market Stokrotka w Sobieszynie
Kol-Met – Barbara Kozak w Sarnach
Sylwester Jaroń – Salwadore w Sarnach
Ośrodek Szkolenia Kierowców Kamila
Magiczne ogrody z siedzibą w Puławach

Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy zapewnić atrakcje oraz piękne nagrody, które sprawiły, że tegoroczne dożynki na długo pozostaną w pamięci mieszkańców naszej gminy. Jesteście nieocenionymi partnerami w tworzeniu wydarzeń, które integrują naszą lokalną społeczność i podkreślają znaczenie wspólnej pracy na rzecz rozwoju naszego regionu.

Dziękujemy również Paniom Monice Jazurek z Sobieszyna i Pani Katarzynie Wojtaś z Zosina za udostępnienie krzewów tui i traw, które zdobiły scenę dożynkową.

Dziękujemy także wszystkim, którzy przesłali listy gratulacyjne i słowa uznania z okazji dożynek. Wasze życzliwe gesty i miłe słowa były dla nas wielkim wsparciem i dowodem na to, jak ważne jest podtrzymywanie tradycji oraz wspólne świętowanie owoców ciężkiej pracy rolników.

Serdecznie dziękujemy za każdy wkład i wsparcie. Mamy nadzieję, że współpraca przy kolejnych wydarzeniach będzie równie owocna i pełna życzliwości.