Szkolenie stacjonarne – Poznaj Fundusze Europejskie dla lubelskich firm!

Sześć osób różnych płci i w różnym wieku dyskutuje przy stole, na którym lezą dokumenty, laptop, stoą filiżanki i szklanki

Zapraszamy do udziału w szkoleniu stacjonarnym dotyczącym możliwości uzyskania wsparcia na rozwój firm z Funduszy Europejskich
Spotkanie odbędzie się 29 maja 2024 r.

Potrzebujesz wsparcia finansowego na rozwój firmy? Chcesz dowiedzieć się, jak skorzystać z Funduszy Europejskich?

Już 29 maja, w imieniu organizatorów zapraszamy na szkolenie stacjonarne, które przybliży możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich dla lubelskich firm. Spotkanie organizowane przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie (LAWP) oraz Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego (DW EFS), dostarczy Ci niezbędnej wiedzy o programie regionalnym i programach krajowych.

Agenda:

• I część: Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 specjaliści z LAWP oraz DW EFS zaprezentują szczegóły dotyczące wsparcia dla przedsiębiorstw na poziomie regionalnym. Dowiesz się, jakie działania będą realizowane oraz jak i kiedy możesz uzyskać dofinansowanie.
  • II część: programy krajowe przedstawiciel Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich opowie o programach krajowych, które również oferują możliwości wsparcia dla Twojej firmy.
  • III cześć: indywidualne konsultacje -po części prezentacyjnej, czeka Cię unikalna okazja do bezpośrednich rozmów z ekspertami.

Zaproszenie skierowane jest do lubelskich przedsiębiorstw, które poszukują środków na rozwój.

Termin: 29 maja 2024 r. (środa)

Miejsce: Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie, ul. Wojciechowska 9 a, poziom 1

Godziny: 10:00- 13.00

Więcej informacji oraz zapisy: https://funduszeue.lubelskie.pl/lawp/spotkania-wydarzenia/szkolenie-stacjonarne-poznaj-fundusze-europejskie-dla-lubelskich-firm-29.05.2024/