Menu

kontakt

Gmina Ułęż
Ułęż 168, 08-504 Ułęż
tel.: +48 81 866 70 04
+48 81 866 70 28
+48 81 866 71 06
fax: +48 81 866 70 28

Mapa

Statystyki

4 Gości Online
1 Gość Przegląda tą stronę.
Users: 1 Bot

Zapraszamy na charytatywne dyktando

Po raz kolejny organizujemy charytatywne Dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Udział w dyktandzie jest bezpłatny, a za każdego uczestnika przekażemy 1 zł potrzebującym. W tym roku środki trafią do podopiecznych domu dziecka. Konkretny dom dziecka wskaże szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana podczas dyktanda.

Jesteśmy przekonani, że Państwa wsparcie pozwoli naszemu charytatywnemu dyktandu osiągnąć szersze grono uczestników, co bezpośrednio przyczyni się do zwiększenia pomocy dla podopiecznych domu dziecka. Wyrażamy nasze szczere podziękowania za zaangażowanie i pomoc w promowaniu tej szlachetnej inicjatywy.

Serdecznie zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Udział jest bezpłatny, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki trafią do podopiecznych domu dziecka. Jest to IV edycja wydarzenia organizowanego co roku przez portal edukacyjny https://www.dyktanda.pl/

 Dyktando odbędzie się 11 listopada 2023 r. Obowiązuje podział na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy rozwiązywał tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy uczniów oraz osoby dorosłe.

 Szkoła najliczniej reprezentowana w dyktandzie, wskaże dom dziecka, do którego trafią zebrane środki. Dlatego warto uczestniczyć licznie w wydarzeniu. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia “swojej” szkoły – zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz rodzice.

 Dyktando zostanie specjalnie przygotowane na tę okazję. Pojawią się w nim wątki patriotyczne, będzie {wspominało znane postacie i wydarzenia. Dyktando będzie dostępne do rozwiązania w aplikacji ZDAY

 Szczegóły wydarzenia, m.in. godziny rozpoczęcia dyktanda dla każdej z grup wiekowych, znajdują się na stronie:
https://zday.pl/dyktando-charytatywne/

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl i Zday.pl