Podziękowanie za wieloletnią pracę

W dniu 30 czerwca 2023 roku, odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Renaty Makuch Sekretarz Gminy – przechodzącej na zasłużoną emeryturę.

Słowa podziękowania za długoletnią pracę, za rzetelne wykonywanie obowiązków oraz działania podejmowane na rzecz administracji samorządowej złożyła Wójt Gminy Ułęż Pani Barbara Pawlak.

Pani Sekretarz wyraziła wdzięczność za życzenia, kwiaty i upominek i ze wzruszeniem podziękowała za wspólną pracę, w tym przede wszystkim za wspólny wysiłek wkładany w codzienną pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Pani Renata Makuch swoją pracę w Urzędzie Gminy Ułęż rozpoczęła z dniem
1 listopada 2007 roku. W dniu 12 października 2007 roku uchwałą Rady Gminy Ułęż powołana została na stanowisko Sekretarza Gminy

W całym okresie swojej pracy dała się poznać, jako osoba bardzo życzliwa, sumiennie wykonując swoje obowiązki. Chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym, popartym długoletnim stażem pracy

Przed Panią nowe wyzwania, wspaniały czas na urzeczywistnianie marzeń i pasji, które do tej pory ustępowały miejsca obowiązkom urzędnika samorządowego. Życzymy Pani, aby nadchodzący czas pozwolił rozwijać nowe zainteresowania, aby plany i skrywane marzenia teraz zaczęły się spełniać.

Życzymy również dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności.