10 tys. zł dofinansowania od Lasów Państwowych na zajęcia sportowe w plenerze

Gminne, szkolne i uczniowskie kluby sportowe mogą starać się o dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł na organizację zajęć sportowych lub rekreacyjnych w plenerze w ogłoszonym przez Lasy Państwowe konkursie „Sportowa Natura”. Czas na zgłoszenia mija 30 września br.

„Polskie lasy to doskonałe miejsce do uprawiania wszelkich form aktywności fizycznej – od zwykłych spacerów po sporty wyczynowe. Kluby sportowe to zaś zagłębie profesjonalistów, których pasją jest zdrowy tryb życia. Jeśli połączymy siły, to nic nas nie zatrzyma w zachęcaniu Polaków do sportu” – przekonuje Józef Kubica, p.o. dyrektor generalny Lasów Państwowych.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zaproponować projekt akcji lub wydarzenia propagującego aktywność fizyczną i ruch na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Kryterium wyboru będzie zakres proponowanych działań promocyjnych – najwyżej premiowane będą te o jak najszerszym zasięgu promocyjnym. Takie inicjatywy zostaną nagrodzone dofinansowaniem w wysokości do 10 tys. zł.

Więcej informacji – link

Audiodeskrypcja