OPIEKA STOMATOLOGICZNA

Gmina Ułęż nawiązała współpracę  –  zawarła w dniu 24 stycznia 2022 r.  umowę z Centrum Medycznym Corten Medic, ul. Etiudy Rewolucyjnej 48, 02-643 Warszawa na opiekę stomatologiczną i realizację świadczeń stomatologicznych w pełnym zakresie w gminnych szkołach.

W ramach umowy realizację opieki stomatologicznej  Centrum podzieliło na 2 etapy:

1. Przegląd i profilaktyka – przyjazd do szkoły mobilnym zespołem z personelem i wykonanie przeglądu i profilaktyki wszystkim uczniom, których rodzice wyrazili zgodę na badania. Każdy rodzic otrzymuje po przeglądzie indywidualny plan leczenia swojego dziecka.
  2. Leczenie stomatologiczne – zaproszenie na leczenie do gabinetu w Hrubieszowie, ul. Targowej 25  (leczenie wykonywane jest w obecności rodzica). Rodziców zainteresowanych leczeniem zapraszamy do zgłaszania się do osoby (pracownika szkoły) prowadzącego zapisy na leczenie. Zapisywanie maksymalnie 15 osób dziennie (na leczenie) i przekazanie informacji o niezbędnej obecności rodzica przy procesie leczenia. Po zebraniu zapisów kontakt z zespołem operacyjnym Centrum w celu ustalenia terminu przyjazdu.

Terminy realizacji działań profilaktycznych dla uczniów zostaną ustalone przez Centrum  ze szkołami.

W załączeniu oferta Centrum