Konkurs dla dzieci „Złap rybkę”.

Dzień Dobry,

Uprzejmie informuję, że Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie organizuje Konkurs dla dzieci „Złap rybkę”. Konkurs ma na celu promocję potencjału i tradycji rybackich województwa lubelskiego i upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o rybach słodkowodnych występujących w wodach województwa lubelskiego.

Zadanie konkursowe to przedstawienie swoich pasji związanych z rybami i wędkarstwem, a także przedstawienie ciekawych historii, wypraw i przygód oraz podzielenie się wiedzą na temat życia ryb, ciekawostkami, np. które ryby żyją najdłużej, są największe, rzadko występują lub są pod ochroną.

Zachęcamy do przedstawienia historii, przygód, spotkań lub pasji związanych z rybami, rybactwem, wędkarstwem, obserwacją ich środowiska naturalnego i ciekawostkami z życia ryb.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci zamieszkujących teren województwa lubelskiego, i odbywał się będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

pierwsza: dzieci w wieku 7-11 lat

druga: dzieci w wieku 12-15 lat

Zgłoszenia prac do konkursu można dokonać za pomocą poczty:

1. elektronicznej na adres e-mailowy Sekretariatu Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie: rolnictwo@lubelskie.pl, podając w tytule wiadomości hasło: Konkurs „Złap rybkę”,
  2. lub tradycyjnej na adres: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin, z dopiskiem: Konkurs „Złap rybkę”.

Zgłoszenie prac do konkursu należy przesłać w terminie do dnia 18 czerwca 2021 roku, natomiast ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 5 lipca br., wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie, tel. 81 44 16 532.

Mając powyższe na uwadze zwracamy się do Państwa uprzejmie z prośbą o rozpowszechnienie informacji na temat organizowanego Konkursu.

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich

Tel. (0-81) 441-68-81

www.prow.lubelskie.pl

rolnictwo@lubelskie.pl

Informacje o Pana/Pani uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych osobowych zamieszczone są pod adresem:

Niniejsza korespondencja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby lub podmiotu, do którego jest zaadresowana i może zawierać informacje prawnie chronione. Wgląd w treść e-maila otrzymanego omyłkowo, dalsze jego przekazywanie, rozpowszechnianie lub innego rodzaju wykorzystanie, bądź podjęcie jakichkolwiek działań w oparciu o zawarte w nim informacje przez osobę lub podmiot nie będący jego adresatem, jest niedozwolone. Odbiorca korespondencji, który otrzymał ją omyłkowo, proszony jest o zawiadomienie nadawcy i usunięcie tego materiału z komputera. Dziękujemy.

Chroń środowisko! Zastanów się czy musisz drukować ten e-mail.

Administratorem, który odpowiada za przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, zawartych w korespondencji prowadzonej drogą elektroniczną jest Województwo Lubelskie z siedzibą przy ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, www.lubelskie.pl. Kontakt we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych oraz wykonywaniem praw, możliwy jest pod adresem mailowym: iod@lubelskie.pl (inspektor ochrony danych). Informacje o Pani/Pana uprawnieniach związanych z przetwarzaniem danych osobowych zamieszczone są pod adresem: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1088
Niniejsza korespondencja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby lub podmiotu, do którego jest zaadresowana i może zawierać informacje prawnie chronione. Wgląd w treść e-maila otrzymanego omyłkowo, dalsze jego przekazywanie, rozpowszechnianie lub innego rodzaju wykorzystanie, bądź podjęcie jakichkolwiek działań w oparciu o zawarte w nim informacje przez osobę lub podmiot niebędący jego adresatem, jest niedozwolone. Odbiorca korespondencji, który otrzymał ją omyłkowo, proszony jest o zawiadomienie nadawcy i usunięcie tego materiału z komputera. Dziękujemy.