Pomoc dla powodzian – podziękowania

24 września 2024 r. Gmina Ułęż reprezentowana przez Panią Wójt, Izabelę Kulik, Zastępcę Wójta – Pana Roberta Gagosia oraz pracowników Urzędu Gminy, zorganizowała wyjazd do miejscowości Wleń położonej w województwie dolnośląskim, w powiecie lwóweckim, przekazując dary dla osób dotkniętych skutkami niedawnych powodzi.

W związku z tragicznymi wydarzeniami, które dotknęły mieszkańców województw dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego, społeczność gminy Ułęż postanowiła okazać swoją solidarność, organizując zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców udało się zebrać znaczną ilość produktów spożywczych, środków czystości i gospodarczych oraz innych niezbędnych artykułów.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich darczyńców, którzy okazali swoje wsparcie w tej trudnej chwili. Wasza hojność i wrażliwość na potrzeby innych to dowód, że możemy liczyć na siebie w obliczu nieszczęścia.

Każdy, nawet najmniejszy gest, ma ogromne znaczenie.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do:

•          AGRO-LIFT
•          FIRMY ŻAGIEL s.c. K. Czerski, J. Łyszcz
•          KGW w Gminie Ułęż
•          INVEST – CIOŁEK JAROSŁAW z siedzibą w Starej Wróblinie
•          Sołectw Gminy Ułęż
•          PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ w Białkach Dolnych
•          ZSO im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie

•          Pracowników Urzędu Gminy i Jednostek Organizacyjnych

Mieszkańcom miejscowości dotkniętych powodzią przesyłamy słowa wsparcia. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się przezwyciężyć trudności, a wsparcie, jakie płynie z różnych stron, pomoże w odbudowie zniszczonych domów i powrocie do normalności.

Nie jesteście sami – myślami i sercami jesteśmy z Wami!