Konkurs na projekt muralu: 20 lat w Europie. Jubileusz 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego startuje z Ogólnopolskim Konkursem na projekt muralu z okazji jubileuszu 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Oczaruj mieszkańców województwa lubelskiego swoją wizją artystyczną, wywołaj emocje, prowokuj do dyskusji i skłaniaj do refleksji. Projekt swym charakterem i tematyką musi w kreatywny i nieszablonowy sposób poruszać zagadnienia związane ze zmianami, jakie zaszły w naszym regionie od momentu przystąpienia do UE.

Zaprojektuj i wygraj 12 000 zł!

Zapraszamy osoby pełnoletnie do stworzenia projektu graficznego muralu, który będzie zdobił ściany w 24 miastach województwa lubelskiegoWystarczy aby projekt możliwie szczegółowo oddawał wygląd przyszłego muralu, może być wykonany dowolną techniką, tradycyjną lub komputerową. Projekt swoją treścią i obrazem powinien nawiązywać do zmian jakie zaszły i zachodzą w województwie lubelskim dzięki Funduszom Europejskim oraz powinien nawiązywać przynajmniej do jednego z haseł i wartości Unii Europejskiej:

• Dobrze, że jesteśmy razem,
  • równość i niedyskryminacja,
  • otwartość,
  • rozwój,
  • współpraca,
  • solidarność,
  • przyszłość

Projekt musi być oryginalny, wykonany specjalnie na potrzeby niniejszego Konkursu. Powinien odznaczać się wysoką wartością artystyczną i przykuwać uwagę, zawierać logo 20 lat Polski w UE oraz być opatrzony logotypami Funduszy Europejskich dla Lubelskiego 2021-2027.

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest nagroda pieniężna w wysokości 12 000 zł netto, 13 200 złbrutto. Podatek od nagrody opłaca Organizator.

Gdzie i kiedy należy przesłać prace

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 30 września 2024 roku.

Projekty należy dostarczyć pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Zarządzania Programami Regionalnymi, ul. Stefczyka 3b, 20-151 Lublin lub dostarczyć osobiście na powyższy adres (Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, Kancelaria Ogólna na parterze). Szczegóły w regulaminie konkursu dostępnym na stronie: funduszeue.lubelskie.pl