Dostawa wyposażenia do szkół podstawowych z terenu gminy Ułęż w ramach projektu „Rozwój kompetencji w Gminie Ułęż” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

Szanowni Mieszkańcy!

Spieszymy poinformować, że rozpoczęliśmy procedurę przetargową dla naszego kolejnego zadania obejmującego dostawę wyposażenia do szkół podstawowych z terenu gminy Ułęż Inwestycja jest częścią projektu “Rozwój kompetencji w Gminie Ułęż ” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 Działanie 10.3 Kształcenie ogólne.

Zamówienie zostało podzielone na 2 części:
1)    część nr 1 zamówienia – dostawa sprzętu informatycznego (laptopów, robotów do nauki programowania, monitorów interaktywnych, urządzenia wielofunkcyjnego i in.) do szkół podstawowych z terenu gminy Ułęż,
2)    część nr 2 zamówienia – dostawa pomocy dydaktycznych (oprogramowania, materiałów dydaktycznych, stacji pogody, mikroskopów i in.) do szkół podstawowych z terenu gminy Ułęż.

Każda z części zamówienia dotyczy dostawy wyposażenia do następujących szkół podstawowych z terenu gminy Ułęż:
1)    Publiczna Szkoła Podstawowa w Białkach Dolnych, Białki Dolne 24, 08-504 Ułęż,
2)    Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie, Sobieszyn 4, 08-504 Ułęż.

Postępowanie jest prowadzone na Platformie Zakupowej Gminy Ułęż pod poniższym linkiem.

Przypomnijmy, że Gmina Ułęż otrzymała dofinansowanie realizacji projektu pn. „Rozwój kompetencji w Gminie Ułęż” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytetu X Lepsza edukacja, Działania 10.3  Kształcenie ogólne, współfinansowanego  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Dofinansowanie całości projektu obejmuje kwotę 883.451,25 zł.

Głównym celem projektu jest wspieranie równego dostępu do dobrej jakości, włączającego kształcenia i szkolenia, oraz możliwości ich ukończenia, w szczególności w odniesieniu do grup w niekorzystnej sytuacji, poprzez organizację zajęć przyczyniających się do rozwoju kluczowych kompetencji na rynku pracy oraz właściwych postaw, a także tworzenia w szkołach warunków do kształcenia eksperymentalnego.