Zakończenie projektu “Wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przystani w Gminie Ułęż”

Na 3 drogach wjazdowych do gminy Ułęż stanęły nowe witacze. To jedno z zadań zakończonego niedawno projektu pod nazwą: “Wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przystani w Gminie Ułęż”, zrealizowanego w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju za pośrednictwem współpracy z Lokalną Grupą Rybacką w Lubartowie. Przedmiotem inwestycji było doposażenie miejsca przystani nad Wieprzem w Białkach Dolnych w 5 stołów, 6 ławek, utwardzenie kostką brukową miejsca na stoły pod zadaszeniem, miejsce na ognisko, stojaki na rowery, monitoring, lampa solarna, 2 toalety przenośne, tablica informacyjna. Celem projektu było zwiększenie potencjału turystycznego i rekreacyjnego naszej pięknej gminy na obszarze rybackim LSR. Zadanie zrealizowała wybrana w postępowaniu przetargowym firma KF- BUD Krzysztof Firlej z siedzibą w Markuszowie.Projekt współfinansowany w ramach działania “Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4.”Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” objętego Programem Operacyjnym “Rybactwo i Morze”.