Odznaczenia Państwowe dla Wójta Gminy Ułęż

Podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego w Lublinie zorganizowanych przez: Marszałka Województwa Lubelskiego , Wojewodę Lubelskiego oraz Prezesa IRST WL odbyła się dziś debata samorządowa “Silny samorząd na miarę wyzwań przyszłości”. Pani Wójt Barbara Pawlak otrzymała odznaczenia państwowe oraz medale pamiątkowe WL. Gratulujemy otrzymania odznaczenia resortowego – medal i odznakę honorową Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
“Na rzecz lokalnej społeczności w samorządzie pracuję od 2010 roku, najpierw przez 2 kadencje w Radzie Powiatu Ryckiego, a następnie w Gminie Ułęż. Staram się ciężką pracą oraz wykorzystaniem każdej okazji na pozyskanie zewnętrznych środków finansowych-rozwijać moją Małą Ojczyznę. Jest to możliwe tylko przy merytorycznej współpracy wielu otaczających mnie ludzi, za co serdecznie dziękuję” – Barbara Pawlak

Odznaczenie wręczył Wojewoda Lubelski oraz Minister Artur Soboń.

Gratulujemy również Panu Staroście Dariuszowi Szczygielskiemu oraz Pani Wicestaroście Monice Kośmińskiej otrzymania Medali Pamiątkowych Województwa Lubelskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.