Spotkanie dla seniorów 2023

Dzień 8 lutego 2023 roku w Gminie Ułęż można uznać za wyjątkowy i świąteczny. Po okresie pandemii powróciło tak lubiane i oczekiwane Spotkanie Seniorów naszej Gminy. Miło nam było Państwa gościć. Dziękujemy naszym zaproszonym gościom za przybycie i uczestnictwo w tym wydarzeniu. Dziękujemy

• Pani Barbarze Pawlak – Wójt Gminy Ułęż
  • Panu Dariuszowi Szczygielskiemu – Starosta Powiatu Ryckiego
  • Panu Jackowi Beczkowi – Przewodniczący Rady Gminy Ułęż
  • Panu Krzysztofowi Olszakowi – Radny Rady Powiatu
  • Kierownikom Wydziałów oraz Pracownikom Urzędu Gminy Ułęż
  • Panu Arturowi Łukasiakowi – Dyrektor ZSO w Sobieszynie
  • Księdzu Kanonikowi Eugeniuszowi Pepie
  • Księdzu Markowi Śliwie – Proboszcz Parafii Sobieszyn
  • Przedstawicielom Komendy Powiatowej Policji w Rykach

To wspaniałe wydarzenie rozpoczęły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z zerówki uroczym występem z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dziękujemy Pani Annie Jurkowskiej za wystąpienie z humorystycznym monologiem oraz Pani Zofii Lemieszek za recytacje wspaniałych wierszy. Dziękujemy również przedstawicielom KPP w Rykach za prelekcję na temat oszustw na seniorach.

Dziękujemy Dyrektorowi ZSO w Sobieszynie Arturowi Łukasiakowi za udostępnienie sali gimnastycznej oraz pomieszczeń socjalnych.