W atmosferze świąt Bożego Narodzenia

Serdeczne życzenia, ciepłe uśmiechy, świąteczna atmosfera i wiele różnorodnych przejawów aktywności społecznej towarzyszyło nam w okresie przed świętami Bożego Narodzenia.  Pięknie dziękuję za zaproszenia na spotkania opłatkowe – m.in. w szkole w Białkach Dolnych, w ZSO w Sobieszynie, w ZS im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie, w Starostwie Powiatowym, w Urzędzie Wojewódzkim. Dziękuję Przedszkolakom za przecudne odwiedziny z życzeniami. Jestem pod ogromnym wrażeniem przygotowania Jarmarku Bożonarodzeniowego i udziału w nim lokalnej społeczności. Również organizowanych w świetlicach wiejskich spotkań opłatkowych i warsztatów. W imieniu własnym, Pracowników Urzędu Gminy oraz Radnych  dziękuję za dziesiątki przesłanych kart z życzeniami. Oby tej uroczystej, życzliwej atmosfery, jaką niesie ze sobą Narodzenie Dzieciątka Jezus, wystarczyło aż do następnych świąt.

Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
Przedszkolaki z wizytą w Urzędzie Gminy
Stroik od Przedszkolaków
Nadesłane kartki
Świetlica Białki Górne
Spotkanie Opłatkowe w PSP w Białkach Dolnych
Spotkanie Opłatkowe w ZSO w Sobieszynie
Spotkanie Opłatkowe w ZS w Sobieszynie-Brzozowej
Spotkanie Opłatkowe w Ułężu
Spotkanie Opłatkowe w Ułężu
Spotkanie Opłatkowe w Ułężu

Close Menu
Skip to content