Stypendia na walentynki i nie tylko!

Drodzy Czytelnicy,
czy wiecie, że dzisiaj obchodzimy nie tylko walentynki, ale także Międzynarodowy Dzień Dojeżdżania Rowerem do Pracy Zimą? Niezależnie od tego, jak świętujecie ten dzień – z Waszą drugą połówką, z przyjaciółmi, oglądając serial nad kubkiem gorącej czekolady, czy w szaliku i czapce dzielnie pokonując kilometry rowerem – zawsze jest to dobra okazja, żeby przejrzeć nowe, gorące oferty stypendialne!

Pamiętajcie też, że na stronie www.mojestypendium.pl prawie codziennie dodajemy nowe oferty stypendiów krajowych i zagranicznych, konkursów i staży. Odwiedzajcie nasz portal regularnie, żeby niczego nie przegapić. 🙂

W tej odsłonie newslettera przypominamy o trwającym naborze w konkursie stypendialnym Akademeia High School. Zapraszamy osoby zmotywowane, pracowite, ciekawe, osiągające wybitne wyniki w nauce lub utalentowane artystycznie do zapoznania się ze szczegółami programu.

Niedawno na naszej stronie pojawiły się dwa artykułu przybliżające nieco prawną stronę stypendiów – jeśli interesuje Was, jak można definiować pojęcie stypendium i jak opodatkowane są stypendia w Polsce – zapraszamy do lektury!

Jeśli szukacie ofert dla konkretnych grup czy z konkretnej dziedziny, w poszukiwaniach pomoże Wam nasza wyszukiwarka. Możecie też łatwo sprawdzić za pomocą naszego kalendarium stypendialnego jakie nabory kończą się w tym miesiącu.

Portal mojestypendium.pl skierowany jest do osób, które szukają wsparcia dla siebie, ale również dla najbliższych – dla uczniów, studentów, naukowców, sportowców, artystów, rodziców i nauczycieli. Przez cały rok wspieramy Was w poszukiwaniach źródeł wsparcia nauki, rozwoju talentów i pasji.

Życzymy powodzenia w realizacji Waszych marzeń!

Close Menu
Skip to content